Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż spółek z 2012 roku

Sprzedaż spółek z 2012 roku to świetna okazja, by zakupić przedsiębiorstwo z stażem. Oferta przeznaczona jest w szczególności dla początkujących przedsiębiorców, którzy będą chcieli pozyskać środki na finansowanie swojej działalności. Spółki z stażem lepiej się prezentują zwłaszcza, gdy chodzi o pozyskiwanie funduszy. Jednostki takie jak banki są bardziej skłonne do udzielenia wsparcia firmą, które funkcjonują już jakiś czas niż tym, które właśnie powstały.

W naszej firmie rozpoczęła się sprzedaż stażowych spółek z 2012 roku oraz kilkumiesięcznych. Warto z tej okazji skorzystać! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy zajmą się wszelkimi formalnościami zakupu i pomogą dobrać właściwą firmę. Sprzedaż gotowych spółek z stażem wiąże się z obawami o ewentualne zobowiązania spółek. Naszym Klientom zapewniamy całkowite bezpieczeństwo zakupu takich spółek.

Przypominamy również o tym, że zakup gotowej spółki to poświęcenie tylko kilku dni na sporządzenie umowy spółki i dokonanie zmiany danych w KRS. Dzięki temu rozpoczęcie działalności będzie wyjątkowo szybkie, a dodatkowo już z stażem.