Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż spółek handlowych

Spółki handlowe to najczęściej wybierane formy przedsiębiorstw. Cechy poszczególnych ich rodzajów umożliwiają na wybór takiej formy, która będzie jak najlepiej dostosowana do prowadzenia konkretnej działalności gospodarczej. Poza licznymi zaletami tych spółek, mają one niestety jedną wspólną wadę. Jest nią rejestracja. Proces ten jest czasochłonny, gdyż może trwać nawet kilka tygodni. Jego przeprowadzenie nie jest również łatwe. Wymaga sporządzenia licznej dokumentacji oraz jej złożenia w odpowiednim sądzie.

Rejestracja spółki to nie łatwa czynność, ale istnieje sposób jak jej uniknąć. Jest nim zakup gotowych spółek handlowych. Nabywając takie przedsiębiorstwo nie trzeba zajmować się już jego wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego. Posiada ono niezbędne dokumenty, świadczące o tym, że zostało zarejestrowane i może prowadzić działalność gospodarczą.

Sprzedaż istniejącej spółki oferuje coraz więcej firm, w tym i nasza, która działa w tej branży już od kilku lat. Osoby chcące skorzystać z naszej oferty lub dokładniej się z nią zapoznać, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.