Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż spółek 2017

Decydując się na zakup gotowej spółki zasadniczym czynnikiem, który powinien kierować naszym wyborem jest możliwie szybki, a przede wszystkim bezpieczny start. To wszystko gwarantują oferowane przez nas spółki. Są to całkowicie nowe podmioty gospodarcze zarejestrowane w roku 2017. Dysponują wszelkimi niezbędnymi elementami takimi jak numer NIP, REGON, KRS oraz VAT, które potwierdzają wpis jednostki do konkretnych urzędów. Ponadto podmiot wyposażony jest też w komplet dokumentów oraz opcjonalnie kapitał zakładowy.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy szczegółowo przedstawią ofertę naszej firmy oraz odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Nasze podmioty nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, dlatego też nie musisz obawiać się konsekwencji wynikłych z działań swojego poprzednika. Doskonale wiemy jak istotny jest spokój i pewność podczas stawiania pierwszych kroków na rynku, dlatego zasadniczym celem naszej firmy jest zagwarantować do tego odpowiednie podłoże w postaci gotowej spółki.