Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż sp zo o

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najczęściej wybierana forma prowadzenia działalności gospodarczej. Podmiot ten wymaga wniesienia niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych. Spółka z o.o. może być też otworzona w dowolnym prawnie dopuszczalnym celu przez niemal każdego. Do jej utworzenia nie ma prawa wyłącznie inna jednoosobowa spółka z o.o..

Niestety spółka ta wiąże się też z długą i problematyczną rejestracją. W skrajnych przypadkach trwać może nawet kilka tygodni. Ponadto wymaga odwiedzenia szeregu urzędów i innych instytucji.
Jeżeli chcesz pominąć długą i problematyczną rejestracją kup gotową spółkę! Kupując gotową spółkę otrzymujesz na własność podmiot gospodarczy w pełni przygotowany, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność, a więc dysponujących numerami NIP, KRS, REGON i opcjonalnie VAT, kapitałem zakładowym oraz umową, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek właściciela. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś!