Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż gotowych, czystych spółek

Skorzystanie z usług firm zajmujących się sprzedażą gotowych i czystych spółek jest dużym udogodnieniem dla przyszłych przedsiębiorców. Decydując się na takie rozwiązanie oprócz wygody, zyskuje się również oszczędność czasu. Jak wiadomo czas ma ogromne znaczenie, dlatego im szybciej zacznie się prowadzenie własnej działalności gospodarczej, tym szybciej można zacząć wypracowywać zyski.

Zakup gotowych spółek polega na zakupie 100% udziałów, przez co następuje zmiana właściciela firmy. Należy ją zgłosić do Krajowego Rejestru Sądowego. Po dokonaniu tych czynności jest się posiadaczem własnej firmy. Czas od momentu zakup do możliwości osobistego prowadzenia zakupionej firmy jest o wiele krótszy, od czasu jaki upływa podczas zakładania przedsiębiorstwa.

Zakup czystych i gotowych spółek jest korzystny dla przyszłego właściciela, ponieważ spółki już istniejące, mające wszelkie dokumenty umożliwiające działanie na rynku, nie posiadają zobowiązań. Jest tak dlatego że, od momentu rejestracji nie prowadziły żadnej działalności.