Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż czystej spółki z o.o.

Rozpoczęcie prowadzenia własnej firmy można dokonać na kilka sposobów. Można samodzielnie zarejestrować swoją działalność gospodarczą, zlecić to zadanie wyspecjalizowanym firmą lub kupić gotowe przedsiębiorstwo.

Zakup czystej spółki z o.o. to dobry wybór dlatego że, pozwala na zaoszczędzenie czasu. Od momentu podjęcia tej do ostatecznego sfinalizowania transakcji upływa zdecydowanie mniej czasu, niż w przypadku samodzielnej rejestracji spółki. Sprzedaż spółki z o.o. polega na zakupie przez nowego właściciela 100% udziałów oraz dokonania zmian danych spółki.

Czysta spółka nie posiada żadnych zobowiązań, gdyż nigdy wcześniej nie prowadziła działalności gospodarczej. Nie ma więc obaw, że sprzedawana spółka, posiada jakieś obciążenia. Zaletą zakupu jest także to, że przedsiębiorstwo takie posiada wszelkie niezbędne dokumenty do tego, by móc funkcjonować. Wystarczy dokonać zmian danych i gotowe.

Zainteresowanych zakupem czystej spółki z o.o., zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Dzięki nam szybko i łatwo nabędziesz własną spółkę.