Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółki z o.o. roczne

Spółka posiadająca staż jest jedną z najczęstszych form wybieranych przez nowych – dopiero rozpoczynających swoją przygodę z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej przedsiębiorców. Dlaczego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadające roczny staż stały się, aż tak atrakcyjne? Wszystko to dzięki bardzo sprzyjającym warunkom rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej!

Każda osoba mająca styczność z samodzielną rejestracją dobrze wie jak trudny i bardzo męczący jest to proces. Wymaga poświęcenia dużej ilości czasu, a także nerwów. Zrealizowanie czynności związanych z założeniem przedsiębiorstwa narzuca konieczność stałej kontroli często zmieniających się przepisów prawnych. Dlatego oferujemy Ci rozwiązanie, które pozwoli Ci ominąć wszystkie nieprzyjemne rzeczy.

Gotowe spółki z o.o. posiadające roczny staż nie wymagają załatwienia zbędnych formalności rejestracyjnych. Jedynym obowiązkiem w związku z zakupem jest aktualizacja nowych danych spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. Cała transakcja zakupu spółki wraz z aktualizacją w KRS odbyć może się nawet w 1 dzień!