Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółki z o.o. półroczne

Zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest często wybieranym wariantem pozyskania spółki. Stając się właścicielem 100 % udziałów lub jednym ze wspólników w spółce z o.o., przedsiębiorca może prowadzić działalność w niemal każdej branży, dzięki szerokiemu zakresowi PKD ujętemu w umowie spółki.

Gotowa spółka nie tylko posiada podstawową umowę, którą właściciel spółki lub udziałowcy mogą modyfikować według własnych potrzeb, ale także pełną dokumentację rejestrową. Gotowa spółka jest bowiem podmiotem w pełni zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Sądowym, Urzędzie Statystycznym i Urzędzie Skarbowym, posiadającym nadane numery KRS, NIP, REGON oraz opcjonalnie VAT i VAT-UE.

W zależności od oczekiwań względem gotowej spółki z o.o., przedsiębiorcy mogą wybrać spółkę nową lub ze stażem. Szczególnie popularne w ostatnim czasie są spółki półroczne, których sprzedaż jest prowadzona w naszej firmie. Całością transakcji sprzedaży-zakupu spółki zajmuje się jeden z naszych specjalistów, dla przedsiębiorców nabycie spółki jest czystą formalnością.