Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółki z o.o. obcokrajowiec

Prowadzenie firmy w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się z wieloma korzyściami dla przedsiębiorcy. Jednym z nich jest ograniczona odpowiedzialność za powstałe w spółce zobowiązania. Prowadzenie spółki z o.o. w Polsce jest bardzo popularne. Firmy te otwierane są zarówno przez polskich jak i zagranicznych przedsiębiorców.

Dla osób spoza naszego kraju lepszym rozwiązaniem niż samodzielna rejestracja spółki w tej formie jest zakup gotowego podmiotu. Gotowe spółki oferowane są przez wiele firm, dlatego przyszli przedsiębiorcy mają ogromny wybór. Na rynku oferowane są zarówno spółki nowe jak i stażowe – kilkumiesięczne bądź kilkuletnie.

Zakup gotowej spółki z o.o. pozwala na szybkie rozpoczęcie prowadzenia biznesu, gdyż transakcja oraz wszystkie formalności z nią związane trwają maksymalnie kilka dni.

Chcesz prowadzić działalność gospodarczą w Polsce? Skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy na sprzedaż gotowe do podjęcia działalności, czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.