Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółki z o.o. obcokrajowcy

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszą się w Polsce sporą popularnością, są jedną z najchętniej wybieranych form prawnych do prowadzenia działalności gospodarczej w naszym kraju. Prowadzenie spółki z o.o. jest bardzo korzystne, przedsiębiorcy posiadają ograniczoną odpowiedzialnośc za jej zobowiązania, jednak to nie jedyna zaleta tej formy.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Polsce często prowadzone są przez obcokrajowców. Dla osób spoza naszego kraju korzystniejszy jest zakup gotowej, czystej spółki niż samodzielna rejestracja. Kupno spółki wiąże się z minimalną ilością formalności oraz możliwością szybkiego rozpoczęcia działalności. Obcokrajowcy już po kilku dniach mogą cieszyć się z prowadzenia własnej firmy.

Gotowe spółki, które są oferowane nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej, dzięki czemu nie posiadają historii gospodarczej oraz zadłużeń. Spółki posiadają kompletną dokumentację oraz mają nadane numery niezbędne do prawidłowego funkcjonowania spółki. Istnieje możliwość zakupu nowej lub stażowej spółki.