Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółki z 4 miesięcznym stażem

Czy pod ogłoszeniem typu „Sprzedam spółki z 4 miesięcznym stażem” kryje się najczęściej ogłoszenie prywatnego przedsiębiorcy, który nie poradził sobie z prowadzeniem firmy i popadł w zadłużenie? Nie! Tego typu ogłoszenia zamieszczane są również przez firmy zajmujące się sprzedażą gotowych, czystych spółek.

Jedną z nich jest nasza firma. Naszym celem jest pomoc potencjalnym przedsiębiorcom w jak najszybszym otworzeniu własnej działalności. Czym są gotowe spółki? To spółki, które nie posiadają historii gospodarczej. Celem ich założenia była ich odsprzedaż. Czym jest staż spółek? To czas, który upłynął od zarejestrowania spółki do daty zakupu. Popularność stażowych spółek wzrasta każdego dnia, ponieważ zwiększają szansę na pozyskanie kredytu lub dotacji unijnej.

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem spółki to skontaktuj się z naszym biurem. Przedstawimy Ci swoją ofertę, ponieważ posiadamy szeroki wybór. Zapraszamy do podjęcia współpracy. Bezpieczne spółki – bezpieczny start na drogę do sukcesu.