Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółki 4 miesięczne

Coraz częściej w serwisach ogłoszeniowych możemy znaleźć ogłoszenia typu „Sprzedam spółki 4 miesięczne „ , „Spółkę 4 miesięczną sprzedam tanio”. Jakich spółek dotyczą te ogłoszenia? Dlaczego przedsiębiorcy chcą kupować spółki, które istnieją już na rynku zamiast założyć spółkę i mieć gwarancję o jej bezpieczeństwie?

Pod ogłoszeniem „Sprzedam spółki 4 miesięczne” kryją się czyste spółki założone wyłącznie w celu odsprzedaży. Nabywca takowej spółki nie musi obawiać się o to, że zakupiony podmiot będzie zadłużony. Gotowe spółki są w pełni przygotowane do prowadzenia firmy. Posiadają numery KRS, REGON oraz NIP. Obowiązkiem przyszłego przedsiębiorcy jest dokonanie kilku podpisów, które uczynią go właścicielem spółki. Stażowe spółki, czyli np. 4 miesięczne, zwiększają szansę na pozyskanie kredytu lub dofinansowania unijnego. Wzbudzają większe zaufanie wśród kredytodawców.
Jeżeli myślisz o pozyskaniu dodatkowych pieniędzy po założeniu firmy to spółki stażowe są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Poznaj naszą ofertę. Zapraszamy serdecznie do współpracy.