Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spolke zoo powyzej 1 roku

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najchętniej wybieranych form do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Przedsiębiorcy często decydują się na prowadzenie firmy w tej formie, gdyż jest ona bardzo korzystna.

Popularne staje się kupno gotowych spółek. Spółki oferowane na sprzedaż posiadają idealnie czystą historię gospodarczą oraz nie mają żadnych zobowiązań. W sprzedaży dostępne są spółki zarówno nowe, jak i posiadające staż – kilkumiesięczny lub kilkuletni.

Zakup spółki stażowej to idealne rozwiązanie dla osoby, która chciałaby starać się o kredyt lub dotację na rozwój działalności. Staż spółki budzi zaufanie nie tylko wśród kontrahentów, ale także wśród instytucji finansowych. Spółka posiadająca staż ma znacznie wyższą zdolność kredytową, dlatego też warto zastanowić się nad jej zakupem.

Chcesz kupić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? W naszej ofercie posiadamy spółki nowe, kilkumiesięczne oraz roczne i kilkuletnie. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu!