Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę zarejestrowaną w 2016

Sprzedam spółkę zarejestrowaną w 2016 roku! Wiemy, że jest wielu młodych przedsiębiorców, którzy nowy rok chcą rozpocząć pełną parą. Decydując się na własny biznes, spodziewamy się dużego życiowego sukcesu. Jak więc zapewnić Twojej firmie dobry start?

Kup naszą spółkę! Jest to niezwykle popularne rozwiązanie w ostatnim czasie, ze względu na swoje liczne zalety. Gotowa spółka jest już zarejestrowana w KRS. Dodatkowo posiada już wszelkie potrzebne numery takie jak REGON, NIP, VAT. Załatwimy za Ciebie także potrzebne licencje i koncesje. Nic nie pozostawimy na Twojej głowie!
Bardzo ważną kwestią jest też czas. Czas to pieniądz, dlatego kupno gotowej spółki pozwala Ci rozpocząć własny biznes już w 24 godziny! Robimy wszystko, by nasza współpraca w przyjemnej atmosferze.

Pełnione przez nas usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, a wszystkim zajmują się doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy.
Interesuje Cie zakup spółki zarejestrowanej w 2016 roku? Skontaktuj się z nami! Z pewnością znajdziesz to, czego szukasz.