Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę z rocznym stażem

Gotowe spółki to jedno z dostępnych rozwiązań na założenie własnej działalności gospodarczej w znacznie prostszy i szybszy sposób niż samodzielna rejestracja. Przedsiębiorcy mogą również skorzystać z wielu dostępnych usług, pomocnych w zakładaniu spółek. Jednak coraz częściej decydują się oni na zakupienie gotowych spółek.

Gotowe spółki to chyba najkorzystniejsze rozwiązanie dla zakładających własne firmy. Pozwalają na rozpoczęcie działalności w zaledwie kilka dni, wyręczając z obowiązku samodzielniej rejestracji w KRS. Dodatkowo Ci, którzy zdecydują się na zakup gotowej spółki mogą zyskać znacznie więcej.

Tylko w przypadku zakupu gotowej spółki jest możliwość rozpoczęcia działalności gospodarczej już z stażem. Staż ten okazuje się bardzo korzystny zwłaszcza podczas pozyskiwania dotacji czy kredytu. Ma też pozytywny wpływ na wizerunek firmy w oczach swoich klientów i kontrahentów.

Ofertę sprzedaży gotowych spółek z rocznym stażem kierujemy do wszystkich! Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.