Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę z oo z 2016

Sprzedam spółkę z oo z 2016 roku! Jesteśmy profesjonalną firmą z małopolski, która od lat specjalizuje się między innymi w gotowych działalnościach gospodarczych na sprzedaż. Jaki jest sens wydawania pieniędzy na coś, co możemy stworzyć na własną rękę?

Gotowe spółki mają wiele zalet. Przede wszystkim jest to bardzo szybkie rozwiązanie, bowiem cały proces kupna trwa jedną lub dwie doby. Po tym czasie możesz już cieszyć się własnym biznesem! Spółka taka została już przez nas zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym, z czego właśnie wynika wspominana oszczędność czasu.

Unikniesz wielu formalności! Przedsiębiorcy najchętniej ominęli by szerokim łukiem wszystkie wnioski, formularze, dokumenty itp. My oferujemy im pomocną dłoń. Gotowa spółka posiada już numery REGON, VAT oraz NIP. Twoim zadaniem jest jedynie podpisać przygotowane przez nas dokumenty.

Nasza firma posiada bardzo duży wybór spółek. Jesteśmy pewni, że wśród nich, każdy znajdzie coś dla siebie. Skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy, oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.