Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością 2017

Tradycyjna rejestracja przedsiębiorstwa w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest procesem długotrwałym i skomplikowanym, dlatego niejeden przedsiębiorca decyduje się na zakup gotowej spółki.

Kupno spółki pozwala na szybkie rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej. Sam zakup i wszystkie formalności z nim związane trwają maksymalnie 2-3 dni.

Coraz częściej można spotkać się z ogłoszeniami firm, które oferują sprzedaż spółek z o.o.. Gotowe spółki na sprzedaż są całkowicie czyste, nie posiadają historii gospodarczej oraz finansowej – są wolne od zadłużeń.

Spółki posiadają kompletną dokumentację oraz mają nadane numery NIP, REGON, KRS, często też VAT i VAT-UE. Na sprzedaż oferowane są spółki zarówno nowe, jak i te posiadające staż kilkumiesięczny bądź kilkuletni.

Jeśli jesteś zainteresowany szybkim podjęciem działalności gospodarczej, zakup spółki jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Prowadzenie firmy w formie spółki z o.o. jest bardzo korzystne, dlatego jak najszybciej zdecyduj się na prowadzenie własnej firmy.