Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością 2016

Zamierzasz otworzyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w 2016 roku? Zależy Ci, aby Twoje formalności zostały ograniczone do niezbędnego minimum?

Na rynku istnieje wiele ofert firm jak i osób prywatnych dotyczących sprzedaży gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, wybranie odpowiedniej nie powinno sprawić problemu.

Czym właściwie są gotowe spółki z o.o.? To spółki, które przeszły przez wszystkie etapy rejestracji i zakończyły je pomyślnie. Spółki te mają nadane NIP i REGON oraz wpis do Krajowego Rejestru Sądowego. Nierzadko posiadają także numery VAT i VAT UE, na których nadanie przez Urząd Skarbowy, przedsiębiorcy czekają mniej więcej czternaście dni.

Gotowa spółka z o.o. nie posiada historii gospodarczej ani zobowiązań finansowych, dlatego jej zakup daje szansę na rozpoczęcie działalności od zaraz. Oszczędzony czas i pieniądze poświęcić można na prowadzenie firmy, której pierwsze miesiące decydują o przetrwaniu na rynku. Warto pamiętać, że pieniądze wydane na zakup spółki mogą szybko zwrócić się w postaci zysków.