Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę z o.o. z czystą historią

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są jedną z najpopularniejszych form prawnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Działają w oparciu o przepisy Kodeksu Spółek Handlowych. Najczęściej wykorzystywane są do prowadzenia dużych firm. Ich prowadzenie jest bardzo korzystne dla przedsiębiorcy dlatego są tak chętnie wybierane.

Dobrym rozwiązaniem dla każdej osoby, która planuje rozpoczęcie własnej działalności w formie spółki z o.o. jest zakup gotowej firmy. Wiadome jest, że rejestracja spółki jest procesem długotrwałym. Zakup spółki oraz wszystkie formalności z nim związane trwają maksymalnie 2-3 dni.

Oferowane na sprzedaż spółki posiadają idealnie czystą historię gospodarczą, ponieważ nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej. Mają nadane numery oraz posiadają kompletną dokumentację. Zakup spółki pozwoli na szybkie rozpoczęcie prowadzenia działalności.

Jesteś zainteresowany zakupem gotowej spółki z o.o.? Skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy na sprzedaż spółki nowe, jak i stażowe. Zapraszamy do kontaktu!