Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę z o.o. z 2018

Chcesz założyć firmę jednak przerażają Cię formalności związane z rejestracją spółki? Nie zniechęcaj się, ponieważ procedurę rejestracyjną spółki można bardzo łatwo pominąć. Szansę na to daje zakup gotowej spółki, czyli jednostki, która proces rejestracyjny ma już za sobą. Gotowa spółka wyposażona jest w numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz umowę. Co więcej, niektóre z gotowych spółek zostały również zarejestrowane jako czynny podatnik VAT.

Decydując się na zakup gotowej spółki warto zadbać, aby posiadała całkowicie czystą historię gospodarczą. Jest to niezwykle ważne, gdyż daje gwarancje bezpieczeństwa, które jest niezwykle istotne zwłaszcza podczas rozpoczynania działalności.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek z o.o. zarejestrowanych w 2018 roku. Oferujemy nowe, czyste spółki pod którymi będziesz mógł natychmiast poprowadzić działalność. Aby nabyć naszą spółkę wystarczy złożyć podpis na wcześniej przygotowanej umowie. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci ochoczo odpowiedzą na wszelkie pytania z tego zakresu.