Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę z o.o. z 2016

Coraz więcej Polaków decyduje się założyć własne działalności gospodarcze. Wiadomo, pracowanie we własnym interesie wydaje się być korzystniejsze, zwłaszcza dla osoby przedsiębiorczej. Jeśli jesteś taką osobą, nie możesz przejść obojętnie obok naszej oferty.

Sprzedajemy w pełni zarejestrowane spółki z ograniczoną odpowiedzialnością założone w 2016 roku. Są to spółki, które nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, a więc są wolne od zobowiązań finansowych, nie były nigdy stroną żadnej umowy, nie uczestniczyły w postępowaniach sądowych i co najważniejsze – posiadają kompletną dokumentację. Nasze spółki posiadają nie tylko nadane NIP i REGON oraz wpis do Krajowego Rejestru Sądowego, ale także numery VAT i VAT UE.

Nie bez powodu spółka z o.o. jest najchętniej wybieraną formą prawną firmy w Polsce. Jest ona przede wszystkim bezpieczna dla udziałowców, ponieważ nie odpowiadają oni własnym majątkiem za zobowiązania wynikające z prowadzenia działalności. Całkowicie zarejestrowana spółka jest gotowa do prowadzenia już w dniu zakupu.