Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę z 5 miesięcznym stażem

Ogłoszenie typu „Sprzedam spółkę z 5 miesięcznym stażem” przeznaczone jest dla osób, które chcą kupić spółkę ze stażem. Wielu zapyta, dlaczego ktoś chce kupić spółkę już założoną, jeśli może zarejestrować spółkę i mieć pewność, że będzie to bezpieczna spółka. Odpowiedź jest prosta: aby czerpać korzyści ze stażu.

Spółka z 5 miesięcznym stażem wiąże się z wieloma korzyściami, które przydane są w szczególności podczas początkowych etapów wejścia na rynek. Staż spółki wzbudza większe zaufanie wśród odbiorców zewnętrznych takich jak kredytodawcy, klienci, inwestorzy czy też kontrahenci. Ten rodzaj spółki zwiększa szansę na pozyskanie kredytu bankowego, ponieważ spółka „funkcjonowała” już jakiś czas na rynku. Tak naprawdę jest to czysta spółka, która nigdy wcześniej nie zatrudniała pracowników, nie zawierała umów, nie posiada zadłużeń oraz zobowiązań. Spółka jest w pełni przygotowana do podjęcia prowadzenia firmy. Wymaga tylko aktualizacji danych.

Jeżeli zainteresowało Cię ogłoszenie „Sprzedam spółkę z 5 miesięcznym stażem” to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przedstawimy jej szczegóły telefonicznie lub mailowo. Zachęcamy do nawiązania z nami współpracy. Liczy się dla nas satysfakcja naszych Klientów.