Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę z 2 miesięcznym stażem

Gotowe spółki ze stażem cieszą się dużym powodzeniem. Zakup firmy to bardzo wygodny sposób na rozpoczęcie działalności. Trwa on kilka dni, a spółka po tym czasie jest do całkowitej dyspozycji Klienta.

Korzyści płynące z nabycia przedsiębiorstwa to po pierwsze szybkość transakcji. Zakup trwa 2-3 dni i po tym czasie możemy w pełni cieszyć się prowadzeniem firmy, a także mieć pewność, iż jest ona bezpieczna. Firma nie posiada żadnej historii finansowej – jest wolna od zobowiązań. Drugą korzyścią jest staż, ponieważ jak wiadomo banki chętniej udzielają kredytów przedsiębiorcom, którzy na rynku działają już jakiś czas. Będziemy także lepiej postrzegani przez kontrahentów. Po trzecie brak problemów z rejestracją spółki. Wiadomo, że pełna rejestracja trwa nawet kilka tygodni. W przypadku źle wypełnionego dokumentu cały proces należy powtarzać od początku. Naszym zadaniem będzie jedynie wprowadzenie pewnych zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym. Kolejną zaleta jest posiadanie przez taką działalność wszystkich niezbędnych numerów np. NIP i REGON.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które są zainteresowane prowadzeniem własnej działalności. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wasze pytania oraz profesjonalnie doradzą w kwestii zakupu spółki.