Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę warmińsko-mazurskie

Posiadanie własnej firmy to duży prestiż zarówno dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z prowadzeniem przedsiębiorstwa, jak i tych bardziej doświadczonych, którzy biorą udział w aukcjach i przetargach, a w tym celu poszukują spółki o określonym stażu.

Bez względu jednak, z jakiego powodu przedsiębiorca decyduje się na utworzenie jednostki gospodarczej, od jego decyzji zależeć będzie sposób, w jaki zamierza przeprowadzić procedurę – tradycyjnie, sporządzając statut w formie aktu notarialnego, elektronicznie przy użyciu gotowego wzorca umowy, a może po prostu zakupi gotową firmę?

Nie każdy chce odwiedzać urzędy, spisywać i sporządzać dokumentację, a następnie oczekiwać kilka dni na odpowiedź ze strony organów państwowych. Możliwość rozpoczęcia działań na rynku w ciągu jednego dnia jest szczególnie kusząca dla osób, które posiadają określony pomysł na biznes, ale chcą go zrealizować jak najszybciej. Przedsiębiorca decydując się na usługę sprzedaży podmiotów gospodarczych zarejestrowanych w różnych województwach Polski np. śląskim, mazowieckim czy warmińsko-mazurskim może z drugiego końca kraju nabyć w ciągu jednego dnia działalność, podczas gdy konkurencja dalej oczekiwać będzie na wpisy do rejestrów.