Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę roczną

Spółki z rocznym stażem to doskonały sposób na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Wystarczy tyko sporządzenie umowy zakupu spółki u notariusza i złożenie wniosku aktualizującego dane zakupionej spółki w KRS. Czas jaki potrzeba na zakupienie gotowej spółki z rocznym stażem to zaledwie kilka dni, co jest znacznie krótszym terminem niż czas samodzielniej rejestracji spółki. Jednak największą zaletą gotowych spółek z rocznym stażem jest oczywiście staż!

Staż jakim posługuje się gotowa spółka jest najbardziej przydatny, gdy firma ubiega się o pozyskanie dofinansowania lub ubiega się o przyznanie kredytu. Jednostki udzielające takiego wsparcia bardzo często są znacznie bardziej przychylne spółkom ze stażem niż firmom, które dopiero co powstały.

Spółkę roczną można już kupić w naszej firmie. Wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami i już w ciągu 1 –2 dni można rozpocząć działalność gospodarczą. W naszej ofercie znaleźć można również spółki z krótszym lub dłuższym stażem. Zapraszamy do zapoznania się z nią.