Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę małopolskie

Jesteśmy firmą, która od wielu lat działa na małopolskim rynku. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć wiele usług związanych z rejestracją oraz sprzedażą podmiotów działalności gospodarczej. Podmiotem, który najczęściej doradzamy naszym klientom jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Dlaczego? To proste – jest to najczęściej wybierana forma prawna prowadzenia działalności gospodarczej, która w dodatku posiada wiele zalet.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością należy do rodziny spółek handlowych. Posiada ona osobowość prawną, dzięki której może samodzielnie dokonywać wszelkich czynności prawnych. Warto też dodać, że kapitał zakładowy takiego podmiotu jest stosunkowo niski, ponieważ musi on wynosić minimalnie tylko pięć tysięcy złotych. warto również dodać, że wspólnicy spółki z o.o. nie odpowiadają za jej zobowiązania swoim prywatnym majątkiem.

W naszej ofercie można odnaleźć różne spółki, takie, które są dopiero co założone, podmioty stażowe, te z kontem bankowym, przeznaczone dla obcokrajowców, czy zarejestrowane w rejestrze VAT.

Kwestią, która ma ogromne znaczenie jeśli chcesz starać się o dotację na zakupiony podmiot gospodarczy, jest jego staż na rynku. Im spółka istnieje dłużej, tym większą posiada wiarygodność w opinii instytucji finansowych, dzięki czemu łatwiej jej uzyskać różnego typu dofinansowania.