Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę lubuskie

Aktualnie, bardzo popularnym sposobem na własną karierę zawodową jest decyzja o założeniu przedsiębiorstwa. Należy przyznać, iż jest to świetny sposób na samorealizację i osiąganie wyznaczonych sobie celów.

Niestety wszystkie metody rejestracji podmiotów gospodarczych kojarzą nam się zwykle z masą druków do wypełnienia oraz ciągłym odwiedzaniem urzędów. Czy rzeczywiście to musi tak wyglądać? Odpowiedź brzmi nie.

Zawsze możesz się zdecydować na zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasza firma posiada w tym obszarze wieloletnie doświadczenie oraz grono zadowolonych Klientów. W naszej ofercie odnajdziesz różne typy spółek. Oferujemy spółki nowe, stażowe, takie, które mają już nadany numer VAT, czy posiadają własne konto. Wybór należy tylko i wyłącznie od Ciebie oraz od potrzeb Twojej powstającej firmy.

W tym miejscu warto zwrócić uwagę na spółki nowe i stażowe, czym się one różnią? Istnieje pomiędzy nimi tylko jedna zasadnicza różnica, mianowicie – okres jaki przebywają na rynku. Jeśli po zakupie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, chciałbyś się starać o różnego rodzaju dotację lub inne dofinansowania – warto wybrać podmiot stażowy, ponieważ posiada on większą wiarygodność w opinii instytucji finansowych.