Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę lubelskie

Każdy z regionów Polski ma nam do zaoferowania coś innego, jednak śmiało można stwierdzić, że każdy z nich jest świetnym miejscem na rozkręcenie własnej działalności gospodarczej.
Co nam może zaoferować województwo lubelskie? Jest to region, w którym w przeważającym stopniu rozwija się rolnictwo. Dlaczego więc nie spróbować?

Aktualnie najpopularniejszą metodą na otworzenie własnej działalności gospodarczej jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Dlaczego właściwie ta forma prawna? Odpowiedź jest prosta – posiada ona wiele zalet, które są naprawdę ważne dla młodych przedsiębiorców. Pierwszą z nich jest stosunkowo niski kapitał zakładowy, ponieważ musi on wynosić minimalnie tylko pięć tysięcy złotych. Kolejny powód, który czyni spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością tak popularną, to fakt, że posiada ona osobowość prawną. Dzięki temu może ona samodzielnie dokonywać wszelkich czynności prawnych, a jej wspólnicy nie odpowiadają za zaciągnięte przez nią zobowiązania swoim majątkiem prywatnym. Są to tylko dwie z wielu zalet jakie posiada ta forma prawna.

Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem własnego podmiotu gospodarczego na podstawie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością – nie czekaj! Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę gotowych spółek z o.o.!