Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę dolnośląskie

Mieszkasz w województwie dolnośląskim i planujesz otworzyć własną firmę w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Nie trać czasu na rejestrację firmy, zdecyduj się zakup gotowego podmiotu.

Zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pozwala na szybkie rozpoczęcie prowadzenia własnego biznesu. Spółki oferowane na rynku są całkowicie czyste, nie posiadają żadnej historii operacji gospodarczych, gdyż nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej.

Spółki są gotowe do prowadzenia działalności gospodarczej, mają nadane niezbędne do prawidłowego funkcjonowania numery oraz posiadają kompletną dokumentację. Istnieje możliwość nabycia spółek posiadających kilkumiesięczny bądź kilkuletni staż. Spółka stażowa jest idealna dla osób, które chcą starać się o dotację unijna lub kredyt bankowy.

Chcesz nabyć gotową spółkę z ograniczona odpowiedzialnością? Skorzystaj z naszej oferty – oferujemy czyste spółki z o.o. nowe oraz stażowe. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty!