Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę cudzoziemcom

Rejestracja spółek w Polsce jest długa i skomplikowana, zdaje sobie z tego prawie każdy przedsiębiorca. Niestety bardzo często nie są tego świadomi cudzoziemcy, którzy próbują w naszym kraju poprowadzić własną firmę. Niedogodności te mogą ich skutecznie odstraszyć od podejmowania działalności w Polsce na czym ucierpi nasza gospodarka.

Proces rejestracji spółek można jednak skutecznie uprościć. Na rynku nie brak ofert dotyczących sprzedaży gotowych spółek cudzoziemcom. To najskuteczniejsza metoda, która pozwala zagranicznym inwestorom natychmiast rozpocząć aktywność na rynku.

Gotowa spółka to podmiot, który przeszedł już całą rejestrację jakiś czas temu. Oznacza to, że ma w posiadaniu numery NIP, REGON i KRS, a także kapitał zakładowy, umowę oraz dokumenty wymagane przez poszczególne urzędy. Spółki te jednak nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, dzięki czemu ich nabycie jest w pełni bezpieczne.

Poszukując sprawdzonej firmy trudniącej się w sprzedaży gotowych podmiotów gospodarczych koniecznie zwróć się do nas! Zapewnimy Twojej firmie szybki i pewny start!