Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę 6 miesięczną

Na rynku istnieje bardzo wiele rodzajów spółek na sprzedaż, część z nich posiada staż, a pozostała część nie. Niektóre wpisane mają w historię gospodarczą obroty i zyski. Można jednak spotkać się z takimi, które mimo posiadanego stażu dysponują czystą historią gospodarczą bez jakichkolwiek zadłużeń i obrotów. Formy te nazywane są gotowymi, czystymi działalnościami gospodarczymi. Firmy takie oferuje wiele kancelarii w tym i nasza.

Zajmujemy się sprzedażą założonych i zarejestrowanych w KRS, GUS i US spółek z czystą kartoteką. Wszystkie nasze spółki posiadają notarialne potwierdzenie o braku zadłużeń wraz z poświadczeniem, że podmiot nie zatrudniał pracowników. Oferujemy 6-miesięczne spółki w bardzo przystępnych cenach. Staramy się w pełni zrozumiale przestawić ofertę naszym Klientom i unikać ewentualnych nieporozumień zaistniałych w czasie zakupu.

Każda spółka posiada pełną dokumentację rejestracyjną wraz z potwierdzeniem nadania Numeru Identyfikacji Podatkowej, Krajowego Rejestru Sądowego oraz Rejestru Gospodarki Narodowej. Serdecznie zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.