Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę 5 miesięczną

Sprzedaż gotowych spółek cieszy się bardzo dużą atrakcyjnością. Sytuację tę zawdzięcza się bardzo skomplikowanym procedurom rejestracyjnym spółek i długim oczekiwaniom na rejestrację podmiotów gospodarczych. Gotowa spółka umożliwia zmniejszenie obowiązków przedsiębiorców względem rejestrowanego podmiotu. Nie trzeba bowiem zajmować się jej rejestracją ani innymi rzeczami związanymi z jej założeniem. Wystarczy tylko sporządzić umowę zakupu i zmienić dane w KRS. Wszystkie te procedury zajmują około 2-3 dni.

Gotowe spółki mają także bardzo cenioną cechę. Większość z nich nie zostaje sprzedana, zaraz po założeniu. Nabywana spółka posiada więc staż działalności, co znacząco wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa. Prowadzenie spółki stażowej może także mieć duży wpływ na przyznanie kredytu czy innego dofinansowania.

Sprzedaż gotowych spółek wraz z spółkami stażowymi prowadzona jest przez naszą firmę. Wszyscy zainteresowani tą ofertą mogą skontaktować się z konsultantami z naszej firmy i już dziś kupić spółkę z 5 miesięcznym stażem