Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę 2016

“Sprzedam spółkę 2016” to obecnie rzadko spotykana usługa, ponieważ rok 2016 dopiero się rozpoczął. Mimo to, nasza firma posiada już gotowe spółki zarejestrowane w tym roku, z racji tego, że wiemy jak chętnie młodzi przedsiębiorcy decydują się na kupno nowej, czystej firmy.

Dajemy Ci gwarancję, że nabyte przez Ciebie przedsiębiorstwo będzie w pełni bezpieczne. Nie obawiaj się o zadłużenia czy zobowiązania finansowe.
Ogromną zaletą gotowych spółek jest fakt, iż zajmujemy się wszystkimi formalnościami w Twoim imieniu. Przygotujemy niezbędne dokumenty, wypełnimy wnioski oraz formularze oraz dopniemy wszystko na ostatni guzik tak, by spółka była gotowa do sprzedaży.

Pamiętaj, że swoją firmę będziesz mógł spokojnie kształtować według własnych potrzeb i oczekiwań. Rozwiązanie jakim jest kupno gotowej spółki wcale Cię nie ogranicza! Istotną zaletą jest też oszczędność czasu. Nabycie przedsiębiorstwa trwa jedną lub dwie doby. Jest to bardzo szybkie tempo, jeśli porównamy je z samodzielną rejestracją w KRS.