Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę 2015

Chciałbyś prowadzić biznes? Nie wiesz jak się za to zabrać? Nie masz pomysłu jaką formę prowadzić? Zapraszamy do Nas. Zajmujemy się po pierwsze sprzedażą spółek, po drugie rejestracją spółek odpowiednio w Krajowym Rejestrze Sądowym, Głównym Urzędzie Statystycznym oraz Urzędzie Skarbowym, po trzecie świadczeniem usług wirtualnego biura.

Zakupując u Nas gotowe spółki, które posiadają pełną zdolność prawną oraz zdolność do czynności prawnych możesz być pewny, że działalność możesz rozpocząć nawet następnego dnia, ponieważ wszystkie etapy rejestracji zostały poprawnie zrealizowane, a spółka przede wszystkim ustalone ma numery REGON, NIP oraz VAT/VAT EU.

Odnośnie rejestracji, współpraca przebiega tak, iż zlecasz Nam zarejestrowanie twojej działalności w poszczególnych organach, a wszelkie wnioski możemy wypełnić za Ciebie. Pozostałą dokumentację otrzymujesz po zakończeniu całego procesu.

Ze względu na krótszy okres bezczynności, przedsiębiorcy często rozważają decyzję o podjęciu współpracy z biurem rachunkowym.