Gotowe spółki Kraków

Sprzedam spółkę 12 miesięczną

12 miesięczne spółki z stażem można już zakupić w naszej firmie. Są one w pełni zarejestrowane, bez zobowiązań, ale z rocznym stażem. Wystarczy się z nami skontaktować, by już w ciągu kilku dni mogły stać się Twoje. Zajmiemy się wszystkimi czynnościami związanymi z zakupem gotowej spółki 12 miesięcznej, byś mógł jak najszybciej rozpocząć działalność gospodarczą, nie martwiąc się żadnymi formalnościami, jak sporządzenie umowy zakupu.

Największą zaletą spółki 12 miesięcznej jest posiadany przez nią roczny staż, czyniący ją znacznie bardziej prestiżową niż dopiero co zarejestrowana w KRS spółka. Spółce z 12 miesięcznym stażem łatwiej jest uzyskać dofinansowanie czy kredyt. Ale to nie wszystko co ona oferuje. Spółka z stażem wzbudza większe zaufania, dlatego łatwiejsze staje się w niej zawiązywanie stosunków gospodarczych czy pozyskiwanie Klientów.

Spółkę 12 miesięczną można już zakupić dzięki naszej firmie. Wszystkich zainteresowanych gotowymi spółkami, nie tylko stażowymi zapraszamy do kontaktu.