Gotowe spółki Kraków

Sprzedam sp z o.o. cudzoziemcowi

Zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to coraz częściej występujące zjawisko w Polsce. Spółki z o.o. cieszą się powodzeniem, gdyż ich prowadzenie jest bardzo korzystne dla przedsiębiorcy. Niski kapitał zakładowy oraz ograniczona odpowiedzialność wspólników za jej zobowiązania są spora zachętą do prowadzenia firmy w tej formie. Niestety tradycyjna rejestracja spółki z o.o. może być bardzo kłopotliwa, szczególnie dla cudzoziemców, dlatego rośnie zainteresowanie gotowymi podmiotami.

Spółki oferowane na rynku są gotowe do podjęcia działalności. Możliwy jest zakup spółki nowej lub stażowej, która jest idealna dla osób chcących starać się o kredyt lub dotację. Zakup spółki nieposiadającej historii gospodarczej jest całkowicie bezpieczną transakcją. Podmioty oferowane na sprzedaż posiadają kompletną dokumentację oraz szeroki zakres PKD.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością z czystą historią. Co ważne obsługujemy naszych Klientów w różnych językach. Zapraszamy do kontaktu!