Gotowe spółki Kraków

Sprzedam półroczne spółki

Ofert sprzedaży gotowych spółek z roku na rok jest coraz więcej. Ma to oczywiście swoją przyczynę w trudnych, skomplikowanych oraz czasochłonnych procedurach rejestracyjnych spółek. Powodują one, że założenie spółki samodzielnie jest znacznie bardziej trudniejsze i dłuższe niż zakup już istniejącego przedsiębiorstwa.

Sprzedaż półrocznych spółek jest dla przyszłych przedsiębiorców jeszcze ciekawszym rozwiązaniem niż zakup czystej spółki. Otóż spółki półroczne posiadają staż, który w oczach kontrahentów, instytucji finansowych oraz Klientów ukazuje przedsiębiorstwo atrakcyjniejszym, godnym zaufania, doświadczonym.

Półroczne spółki z o.o. można już nabyć w naszej firmie. Jeżeli zamierzasz rozpocząć własną działalność gospodarczą zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gotowych spółek. Posiadamy spółki z dłuższym lub krótszym stażem, od kilku miesięcy do roku.

Warto także wspomnieć, że nasze gotowe spółki nie posiadają żadnych zobowiązań finansowych i nie brały udziału w postępowaniach sądowych, na co dajemy gwarancję!