Gotowe spółki Kraków

Sprzedam półroczne spółki z o.o.

Sprzedaż gotowych spółek daje przedsiębiorstwom doskonałą okazję, by uniknąć przeprowadzania samodzielnej rejestracji i oszczędzić czas. Jak wiadomo samodzielna rejestracja spółki od początku do końca może potrwać nawet kilka tygodni. Jednak dzięki rozwiązaniom takim jak gotowe spółki, rozpoczęcie działalności może potrwać znacznie krócej.

W ofercie gotowych spółek znaleźć można przedsiębiorstwa z stażem działalności. Są to spółki założone od kilku lat do kilku miesięcy wcześniej. Podobnie jak inne gotowe spółki przeszły wszelkie procedury rejestracyjne, posiadają odpowiednie numery identyfikacyjne (NIP, REGON, KRS), co umożliwia im prowadzenie działalności gospodarczej.

Spółki z stażem nie mają żadnych zobowiązań, którymi mogliby się martwić ich nabywcy. Nasza firma daje specjalną gwarancję braku zobowiązań. Dzięki temu zakup stażowych spółek jest jak najbardziej bezpieczny.

Sprzedaż półrocznych i kilku miesięcznych spółek z o.o. już się rozpoczęła! Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.