Gotowe spółki Kraków

Spółki z rocznym stażem

Zamierzasz założyć własną działalność gospodarczą? Czujesz, że nie dasz sobie rady z samodzielnym założeniem spółki? A może procedury rejestracyjne spółek Cię przerażają? Jeżeli Twoje odpowiedzi na te pytania brzmią tak, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą gotowych spółek z rocznym stażem!

Dlaczego warto kupić gotową spółkę zamiast zakładać ją samodzielnie?

Gotowa spółka jest przedsiębiorstwem, które już istnieje i może prowadzić działalność gospodarczą, bo zostało zarejestrowane. Ponieważ tak się stało, nabywca gotowej spółki nie musi się niczym martwić. Wystarczy sporządzić notarialną umowę zakupu spółki z o.o. i złożyć dokumentację aktualizującą dane w KRS, by gotowa spółka była Twoja.

Prostota i szybkość w rozpoczęciu działalności gospodarczej to nie wszystko co oferują gotowe spółki. Ponieważ duża większość z nich została założona znacznie wcześniej, posiadają one staż. Staż jest często przydatny tym firmom, które ubiegają się o kredyt czy dofinansowanie. Trzeba jednak przyznać, że taki staż na początku działalności to również wzmocnienie wizerunku i pomoc w nawiązywaniu kontaktów gospodarczych.

Jesteś zainteresowana/ny zakupem gotowej spółki z rocznym stażem? Skontaktuj się z nami – mamy dla Ciebie taką spółkę!