Gotowe spółki Kraków

Spółki z oo sprzedaż

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najczęściej wybieraną formą prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Wpływa na to przede wszystkim ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę oraz niski kapitał zakładowy wynoszący zaledwie 5 tysięcy złotych. Ponadto spółka z o.o. może być założona przez niemal każdego bez względu na kraj swojego pochodzenia. Wyjątek stanowi wyłącznie inna jednoosobowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Największą wadą tego podmiotu jest długa i problematyczna rejestracja, która trwać może nawet kilka tygodni. Na szczęście niedogodności te można w pełni zniwelować poprzez zakup gotowej spółki z o.o., czyli podmiotu w pełni przygotowanego, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Oznacza to, że dysponuje kapitałem zakładowym, numerami NIP, KRS, REGON oraz opcjonalnie VAT i VAT-EU, a także umową. To właśnie podpisanie umowy będzie jedynym obowiązkiem potencjalnego właściciela.

Nasza firma oferuje gotowe spółki z oo sprzedaż. Oferujemy nowe podmioty w pełni przygotowane by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów!