Gotowe spółki Kraków

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cudzoziemiec

Prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Polski z każdym rokiem staje się coraz bardziej atrakcyjne, toteż na otworzenie firmy w naszym kraju decyduje się coraz większa ilość osób z zagranicy. Jest to niezwykle korzystne dla polskiej gospodarki.
Niestety tradycyjna rejestracja może skutecznie odstraszyć potencjalnych przedsiębiorców od inwestycji w naszym kraju.
Należy uświadamiać cudzoziemców, iż czas oraz niedogodności związane z samodzielną rejestracją spółki z o.o. można niemal całkowicie ograniczyć poprzez zakup gotowej spółki.

Gotowa spółka to podmiot w pełni przygotowany do tego, aby poprowadzić pod sobą firmę. Posiada wpisy do poszczególnych rejestrów, czego potwierdzeniem są numery NIP, KRS i REGON. Niejednokrotnie gotowe spółki są także wpisane do rejestru płatników podatku VAT, co jest niezwykłym udogodnieniem, gdyż samodzielne uzyskanie numeru VAT jest niezmiernie problematyczne.
Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek dla cudzoziemców. Oferujemy podmioty w pełni przygotowane do powzięcia pod nimi działalności. Zakup takiej jednostki to gwarancja szybkiego, ale przede wszystkim bezpiecznego startu.