Gotowe spółki Kraków

Spółki z o.o. z kontem bankowym na sprzedaż

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest chętnie wybieraną formą prawną do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Wiele osób zamiast samodzielnej rejestracji takiego podmiotu decyduje się na zakup gotowej spółki.

Popularność wśród przedsiębiorców zyskują gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które posiadają konto bankowe. Zakup spółki posiadającej konto w banku jest bardzo korzystne dla osoby, która chce rozpocząć prowadzenie własnego biznesu.

Kupno gotowej spółki z o.o. posiadającej konto bankowe pozwala na uniknięcie formalności związanych z samodzielnym założeniem konta w banku. Dzięki temu przedsiębiorca może podjąć działalność zaraz po doknaniu zakup spółki.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą czystych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasze spółki posiadają kompletną dokumentację oraz numery niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Oferowane przez nas podmioty posiadają konta w banku oraz szeroki zakres numerów PKD, dzięki czemu są gotowe do prowadzenia dowolnej działalności.