Gotowe spółki Kraków

Spółki z o.o. z 2012 roku z siedzibą w Krakowie

Myślisz nad prowadzeniem własnej działalności gospodarczej? Zastanawiasz się nad zakupem spółki ze stażem? Mam propozycję, która powinna Cię zainteresować! To spółka z o.o. założona w 2012 roku z siedzibą w Krakowie. Firma posiada wszystkie numery rejestracyjne potrzebne do rozpoczęcia działalności. Nasze spółki nie posiadają zadłużeń co poświadczamy notarialnie.

Jednym z głównych powodów na jakie powinieneś zwrócić uwagę w czasie zakupu spółki ze stażem to zwiększona zdolność kredytowa. Podmiot założony w 2012 roku funkcjonuje w Krajowym Rejestrze Sądowym jako jednostka działająca, prowadząca i ewidencjonująca swoje operacje gospodarcze, które tak naprawdę nie muszą mieć miejsca. Zgłaszając się do naszej kancelarii możesz liczyć na spółki z czystą historią finansową, gdyż działalność nigdy nie była prowadzona, czystą historię kadrowo – płacową, gdyż nie zatrudniały pracowników oraz brak zadłużeń.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do współpracy. Spełnij się przedsiębiorczo – prowadź swój własny biznes! Skontaktuj się z naszymi specjalistami, a poznasz więcej szczegółów na temat spółki z o.o. założonej w 2012 roku z siedzibą w Krakowie.