Gotowe spółki Kraków

Spółki z o.o. obcokrajowiec

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najczęściej zakładanych firm w Polsce. Jej prowadzenie jest korzystne dla przedsiębiorcy. Jedną z dużych zalet jej prowadzenia jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki.

Dla osób spoza Polski, które chcą prowadzić firmę w naszym kraju lepszym rozwiązaniem niż rejestracja firmy w tej formie jest zakup gotowego podmiotu.

Na rynku oferowanych jest wiele spółek. Warto zdecydować się na zakup czystej spółki, gdyż jest to bezpieczniejszy wariant. Oferowane przez nas spółki nie posiadają żadnych zadłużeń, ponieważ nigdy nie prowadziły działalności, dzięki czemu mają idealnie czystą historię. Spółki posiadają kompletną dokumentację, mają nadane niezbędne do prawidłowego funkcjonowania numery.

Zakup spółki oraz wszystkie formalności z nim związane trwają maksymalnie kilka dni, dlatego jest to zdecydowanie lepsza opcja zwłaszcza dla obcokrajowców. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu poznania szczegółów oferty.