Gotowe spółki Kraków

Spółki z o.o. na sprzedaż obcokrajowcy

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Na założenie firmy w tej formie decydują się nie tylko Polacy, ale również osoby spoza naszego kraju. Dla obcokrajowców znacznie korzystniejszym rozwiązaniem niż rejestracja spółki jest zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Prowadzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiada wiele zalet. Jedną z nich jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki. Warto zdecydować się na zakup gotowego podmiotu.

Gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oferowane dla przedsiębiorców z zagranicy są całkowicie czyste, ponieważ nigdy nie prowadziły działalności. Spółki posiadają kompletną dokumentację dzięki czemu są gotowe do natychmiastowego podjęcia działalności. W ofercie można znaleźć zarówno spółki nowe jak i te posiadające staż kilkumiesięczny bądź kilkuletni. Zakup spółki stażowej to znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą ubiegać się o kredyt bankowy lub dotację unijną.