Gotowe spółki Kraków

Spółki z czystą historią gospodarczą

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to jedna z najchętniej wybieranych form do prowadzenia działalności gospodarczej. Działają w oparciu o przepisy Kodeksu Spółek Handlowych. Prowadzenie firmy w tej formie cieszy się popularnością, ponieważ jest bardzo korzystne dla przedsiębiorcy.

Dla osób, które w szybkim czasie chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą w formie spółki z o.o. dobrym rozwiązaniem jest jej zakup. Coraz częściej pojawiają się ogłoszenia, w których oferowane są gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadające idealnie czystą historię gospodarczą.

Zakup spółki pozwala na rozpoczęcie działalności już po 3 dniach od dokonania transakcji. Spółki są całkowicie założone, posiadają kompletną dokumentację oraz numery NIP, REGON, KRS często też VAT i VAT-UE.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą czystych spółek z o.o. zarówno nowych, jak i stażowych – kilkumiesięcznych i kilkuletnich. Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu z nami w celu poznania szczegółowej oferty.