Gotowe spółki Kraków

Spółki z 2012

Czy wiesz, że nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek z 2012 roku? Tak długi staż jest rzadko spotykany, lecz my posiadamy takie firmy, ponieważ chcemy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Jakie korzyści wynikają ze stażowych spółek? Przede wszystkim ich duża wiarygodność. Jeśli istnieją od dawna, to sprawiają wrażenie rentownych, a fakt ten jest bardzo ważny przy pozyskiwaniu wsparcia finansowego z zewnątrz. Jeśli więc chciałbyś zdobyć kredyt bądź dotację unijną, to najlepiej będzie, jak rozpoczniesz prowadzenie działalności gospodarczej poprzez zakup stażowej spółki.

Są jeszcze inne zalety, o których warto wspomnieć. Z gotową firmą wiąże się fakt pozbycia się wielu kłopotów w postaci formalności. Wszystkie dokumenty załatwiane są przez firmę sprzedającą. W Twoim imieniu zajmie się ona również sprawami urzędowymi i pozyska numery KRS, NIP, REGON oraz VAT.

Jeśli zależy Ci na szybkim kupnie stażowej spółki, to skontaktuj się z nami! Firmy zarejestrowane w 2012 roku to tylko mała część z tego, co możemy Ci zaoferować! Zachęcamy!