Gotowe spółki Kraków

Spółki z 12 miesięcznym stażem na sprzedaż

Spółki z 12 miesięcznym stażem na sprzedaż można już zakupić w naszej firmie. Zapraszamy więc do zapoznania się z ich ofertą gotowych spółek ze stażem i czystych. Oto dlaczego warto zakupić takie spółki!

Pierwszą zaletą gotowych spółek jest to, że nie trzeba ich rejestrować. Wystarczy tylko je zakupić, gdyż posiadają one kompletną dokumentację rejestracyjną oraz nadane numery NIP, REGON oraz KRS. Pomimo, że posiadają aż rok stażu, nie ciążą na nich żadne zobowiązania finansowe oraz nie uczestniczą w żadnych procesach sądowych. Ich zakup jest więc w pełni bezpieczny, co gwarantuje nasza firma.

Zakupienie gotowych spółek z stażem niesie wiele korzyści. Po pierwsze pomaga w rozpoczynaniu działalności gospodarczej, gdyż zakupujący je nie muszą zajmować się ich rejestracją. Zmniejsza się więc przez to zakres obowiązków związanych z rozpoczynaniem działalności gospodarczej. Zmniejszenie tych obowiązków tylko do tych związanych z zakupem sprawia, że czas rozpoczęcia działalności gospodarczej jest znacznie krótszy. Dodatkowo posiadany przez spółki staż, poprawia ich wizerunek i ułatwia dalsze funkcjonowanie.