Gotowe spółki Kraków

Spółki stażowe

Coraz częściej na portalach ogłoszeniowych można spotkać ogłoszenia dotyczące sprzedaży gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Firmy zajmujące się ich rejestracją oferują nie tylko świeżo założone spółki, ale także te posiadające kilkumiesięczny i kilkuletni staż.

Zakup spółki pozwala na szybkie rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej. Kupno oraz wszystkie formalności z nim związane trwają maksymalnie 2-3 dni robocze, co jest bardzo korzystne, ponieważ tradycyjna rejestracja firmy w tej formie trwa nawet kilka tygodni.

Oferowane spółki są całkowicie czyste, nigdy nie prowadziły działalności nie posiadają żadnych zadłużeń. Spółki są gotowe do prowadzenia działalności, mają nadane numery oraz posiadają pełną dokumentację.

Zakup spółki stażowej to bardzo dobre rozwiązanie dla osoby, która chciałaby starać się o dotację lub kredyt na rozwój działalności. Instytucje finansowe darzą większym zaufaniem firmy, które istnieją już jakiś czas. Staż spółki podnosi zdolność kredytową, ale także wzbudza zaufanie kontrahentów.