Gotowe spółki Kraków

Spółki online

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością cieszy się powodzeniem. Jest chętnie wybieraną formą do prowadzenia działalności gospodarczej przez polskich przedsiębiorców.

Spółka z o.o. może zostać zarejestrowana na dwa sposoby – tradycyjnie lub online. Taka możliwość zawarta jest w przepisach Kodeksu Spółek Handlowych. Rejestracja spółki przez Internet jest korzystniejsza, dlatego przedsiębiorcy częściej zakładają firmę w tej formie online.

Spółkę zakłada się na specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości w styczniu 2012 roku. Proces rejestracyjny trwa maksymalnie 24 godziny, od chwili złożenia wniosku. Przedsiębiorca oszczędza nie tylko czas, ale i pieniądze. Wszystkie dokumenty generowane są automatycznie w systemie. Nie ma konieczności podpisywania ich w obecności notariusza, dlatego też nie trzeba płacić wysokich kosztów notarialnych.

Chcesz założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? Oferujemy profesjonalna pomoc w rejestracji spółki przez Internet. Zapraszamy do kontaktu!